Людмила Денісова допомогла кримчанці, яка намагалась вийти з нав’язаного їй громадянства РФ

17/07/2018 17:13

До Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової звернулась мешканка м. Севастополя з проханням надати їй допомогу у вирішенні питання про вихід з громадянства Російської Федерації.

Вона повідомила Уповноваженого, що вже близько 4 років намагається позбавитись російського громадянства, яке їй було насильно нав’язане після незаконної анексії Криму Росією. Але, за її словами, окупаційна влада анексованого півострова відмовлялись приймати її документи на вихід з громадянства.

Реагуючи на явне порушення прав людини, Людмила Денісова направила звернення до Омбудсмена РФ Тетяни Москалькової. Як зазначила у відповіді Омбудсмена РФ, даній громадянці зі сторони російської влади буде надана практична допомога в оформленні і подачі всіх необхідних документів.

«Сьогодні я дізналась, що так звана "Федеральна міграційна служба Севастополя" 13 липня таки прийняла на розгляд звернення та всі документи. Це вже прецедент. Сподіваюсь, що влада РФ все ж таки почне керуватися законами здорового глузду та нарешті припинить це варварське нав’язування свого громадянства, яке все більше нагадує кріпосне право...» - коментує Уповноважений.