Регіональні представники Уповноваженого мають бути «інструментами роботи» на місцях , а не «поштовими скриньками» - Людмила Денісова

17/05/2018 14:49

На цьому наголосила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини під час зустрічі з працівниками регіональних представництв та регіональними координаторами взаємодії з громадськістю.

«Щоб досягти високої ефективності діяльності Офісу Омбудсмена, мережа наших представництв має бути  розгалуженою, тобто в усіх без винятку областях України, в тому числі на тимчасово окупованих територіях та в анексованому Криму. А головний індикатор якості роботи регіональних представників Уповноваженого – обізнаність людей про наявність нашого Офісу на місцях», - зазначила Людмила Денісова.

Уповноважений ознайомила учасників зустрічі з новою структурою Офісу Омбудсмена. Зміни  спрямовані на те, щоб, у тому числі, максимально використати можливості та потенціал конкретного регіонального представника.

«Ми повинні бути абсолютно впевнені у тому, що у разі звернення громадянина на місці йому буде надана відповідна допомога. Безумовно, важливим є також питання ефективної комунікації регіональних представників з органами місцевої влади та громадськими організаціями», - зауважила Дюдмила Денісова.

Учасники зустрічі взяли активну участь у конструктивному діалозі щодо вирішення завдань Уповноваженого на регіональному рівні, висловили свої пропозиції та зауваження до регіональної діяльності Уповноваженого.