Людмила Денісова занепокоєна черговою провокацією бойовиків на Сході України, внаслідок якої було піддано небезпеці право дітей на життя

17/05/2018 12:30

Як повідомили ЗМІ, сьогодні близько 9-ї ранку незаконні збройні формування накрили снарядами центр Світлодарська. Один із них потрапив у двір місцевої школи, в класах якої в цей час перебувало 387 дітей та 46 працівників закладу. На щастя, ніхто з дітей та персоналу не постраждав. Негайно всіх було евакуйовано.

Внаслідок удару у навчальному закладі вибито близько 30 вікон. Крім того, відомо про пораненого 43-річного перехожого, який проходив повз школу.

«Черговий обстріл мирних жителів Світлодарська – це не лише провокація, спрямована на зрив виконання Мінських домовленостей,  а й  замах на основоположне право людей - право на життя, Ще більше обурення викликає цинічна спроба замаху  бойовиків на життя дітей», - заявила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Водночас, Людмила Денісова звернулася до Голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського з проханнм негайно  вжити  усіх можливих заходів щодо забезпечення права учнів Світлодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 на освіту та створення безпечних умов перебування дітей та персоналу в закладі.

Уповноважений також пропонує  проаналізувати ситуацію із розтушуванням навчальних закладів у зоні  досягнення обстрілів та вжити заходів для переміщення таких закладів на безпечну відстань.