Валерія Лутковська візьме участь у 3-ому Міжнародному симпозіумі інституцій омбудсманів

16/09/2015 11:26

Сьогодні, 16 вересня 2015 року, у м. Анкара (Туреччина) розпочався 3-ій Міжнародний симпозіум інституцій омбудсманів, участь у якому візьме Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська.

Мета симпозіуму – створити платформу для обговорення найкращих практик і обміну досвіду з питань ефективного функціонування інституцій омбудсманів.

Під час вказаного заходу обговорюватимуться загальні питання прав людини, структури національних систем з прав людини у різних країнах, участь омбудсмана у захисті прав вразливих груп населення (жінок, дітей, інвалідів) та його ролі у суспільстві.

Учасники симпозіуму обміняються досвідом захисту прав людини у своїх країнах, детально розкажуть про зміст та обсяг повноважень, які надані інституціям з прав людини.

Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська виступить із доповіддю на тему: «Право Омбудсмана звертатися до суду та його роль у судовому процесі».
Також в рамках візиту планується підписання Угоди про співробітництво між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Інституцією Омбудсмана Турецької Республіки.