У Запорізькій спеціальній школі-інтернаті «Орієнтир» створено належні умови для навчання та реабілітації дітей

16/05/2018 12:36

У цьому переконалися регіональний представник Уповноваженого у Запорізькій області та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Запорізькій області, які здійснили моніторинговий візит до комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир» Запорізької обласної ради. Інтернат є спеціальним загальноосвітнім навчальним закладом I-III ступенів для дітей із вадами зору.

 Під час візиту було встановлено, що дітям створено належні умови для навчання та реабілітації. Вихованці школи мають високі оцінки за результатами участі у різних олімпіадах та конкурсах, неодноразово ставали переможцями таких змагань. У закладі позитивна атмосфера, діти комфортно відчувають себе в інтернаті.

 Школа має ліцензію на здійснення медичної практики, у ній  здійснюється майже 14 видів медичної реабілітації. Також є ліцензія на професійну підготовку вихованців.

У школі самостійно друкують підручники та книги шрифтом брайля, а вчителі пишуть казки та виготовляють книги, які можна «читати руками». Це саме той заклад, де дитина може повноцінно розвиватися.

Однак, діти старших класів вимушені спати у дуже великих приміщеннях, які побудовані за проектом казарменного типу (1 блок 96 кв.м). У дітей відсутня можливість усамітнення та відсутній особистий простір.