Уповноважений Людмила Денісова звернулася до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням провести службове розслідування щодо виявлених речових доказів у Дніпрі

16/05/2018 18:30

«До мене надійшла інформація про те, що поблизу міста Дніпро представниками гуманітарної місії "Чорний тюльпан" на території одного з рибних господарств (якого саме невідомо) виявлено речі загиблих військових, які брали  участь у бойових діях в місті Іловайськ Донецької області у 2014 році (скривавлена форма, берці, натільні хрести та медалі)», - йдеться у листі Омбудсмена.

«За попередньою інформацією у 2014 році працівниками органів внутрішніх справ на зазначену територію було доставлено речові докази, що були упаковані у 38 мішків. 16.05.2018 вказані речі виявлено прихованими у землю та передано працівникам поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

На підставі викладеного, керуючись статтями 1, 13, 22  Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини”, прошу Вас організувати проведення службового розслідування за цією інформацію та вжити відповідних заходів реагування, - наголосила Людмила Денісова.