Справа командира 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття» перебуває на особистому контролі Уповноваженого

08/09/2014 15:02

За дорученням Валерії Лутковської регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого в Одеській області Андрій Толопіло відвідав командира батальйону «Прикарпаття» підполковника Віталія Комара та ознайомився з умовами тримання його під вартою у слідчому ізоляторі м. Одеси, а також станом його здоров’я. Як наслідок, за наполяганням регіонального координатора Віталію Комару було надано послуги професійного психолога.

Як уже повідомлялося, 3 вересня підполковник Віталій Комар був затриманий і доставлений до військової прокуратури Південного регіону, а згодом заарештований на два місяці. Таку міру запобіжного заходу обрав Приморський суд м. Одеси.

За рішенням суду Віталій Комар мав вийти на свободу при внесенні застави в розмірі біля 300 тис. грн.

За рішенням Апеляційного суду Одеської області, яке відбулося у понеділок, 8 вересня поточного року, розмір застави зменшено до 60 тис. грн.

Наразі підполковника Віталія Комара звільнено з-під варти.

Його справа і надалі перебуває під особистим контролем Уповноваженого з прав людини.

Під особистим контролем Уповноваженого перебуває також хід кримінального провадження щодо військовослужбовця 72-ї бригади ЗСУ капітана Олександра Портяненка, якого випущено з-під варти на поруки.