Валерія Лутковська взяла участь у презентації проекту USAID «Права людини в дії»

12/09/2014 15:07

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла участь у презентації першого проекту Агентства США з міжнародного розвитку у сфері захисту прав людини «Права людини в дії», який  виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ).

Проект USAID «Права людини в дії» спрямований на викриття фактів порушення прав людини в Україні та підтримку активістів у сфері захисту прав людини.  Мета проекту – покращення обізнаності про права людини серед громадян України. Серед основних завдань –  моніторинг стану дотримання прав людини та адвокації,  стратегічних судових процесів  у справах з прав людини, підтримка Освітнього Дому з прав людини у Чернігові.

Під час свого виступу на презентації, яка відбулась у креативному просторі «Часопис», Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська зазначила: «На сьогодні важко уявити роботу Офісу Омбудсмана без підтримки експертів НГО, зокрема Української Гельсінської спілки з прав людини. Можу з упевненістю заявити, що з перших днів ми йдемо пліч-о-пліч. Реалізація багатьох ініціатив Офісу відбувається за дружньої підтримки наших колег. Також у нашій роботі стратегічно важливою є співпраця із міжнародними партнерами. Саме модель такого трикутника як Омбудсман – громадські організації – міжнародні партнери є найбільш успішною в захисті та просуванні прав людини в Україні. Я дякую USAID за багаторічну підтримку України в нашій боротьбі за дотримання прав людини».

В офіційному відкритті програми також взяли участь Керівник Бюро у справах країн Європи та Євразії Агентства США з міжнародного розвитку Пейдж Александр, виконавчий директор УГСПЛ Аркадій Бущенко та голова правління Освітнього Дому з прав людини у Чернігові Сергій Буров.