Ситуація з візитом Уповноваженого Людмили Денісової до Олега Сенцова зрушила з мертвої точки

15/06/2018 13:36

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова продовжує наполягати, щоб візит до українського політв’язня Олега Сенцова відбувся найближчим часом. Або, щоб російська сторона, принаймні, надала беззаперечні докази реального стану здоров’я українського політв’язня. 

За словами Уповноваженого, в останній телефонній розмові Омбудсмен РФ Тетяна Москалькова запевнила, що докладає всіх зусиль, аби найближчим часом відбулась зустріч  Людмили Денісової з Олегом Сенцовим.

«Тетяна Москалькова мене повідомила, що отримала усну інформацію щодо стану здоров’я Олега Сенцова. Омбудсмен РФ зараз вимагає, щоб їй було надано все в письмовому варіанті й тоді вона поділиться цією інформацією зі мною», - коментує Людмила Денісова.

Омбудсмен наголошує, що ведуться перемовини про те, щоб Олега Сенцова оглянули незалежні лікарі.

Також буде розглядатися подальший графік візитів до інших ув’язнених. «У понеділок зустрічаємось з Тетяною Москальковою і будемо складати «дорожню карту» наших візитів», - говорить Уповноважений.  

Нагадаємо, що сьогодні Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова прибула до міста Лабитнангі (Тюменська область), щоб відвідати українського політв’язня Олега Сенцова.

Керівництво колонії, де тримається Сенцов, без пояснення причин категорично відмовило Людмилі Денісовій у відвіданні ув’язненого та наданні інформації щодо стану його здоров’я.