У комунальному закладі «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра» Дніпровської міської ради створено належні умови для дітей

15/05/2018 09:34

У цьому переконалися регіональний представник Уповноваженого у Дніпропетровській області спільно з громадським монітором, які здійснили до закладу моніторинговий візит без попередження.

Центр соціальної підтримки дітей був створений у 1997 році як дитячий будинок. Нині в закладі перебувають діти, які опинились у складних життєвих обставинах, та діти-сироти.

Керівництво закладу докладає чимало зусиль, щоб створити належні умови проживання для дітей: створено великий комп’ютерний клас, спортивний зал з тренажерами та тенісним столом, майстерні, великий музичний зал. 

Діти охайні, доглянуті, відкриті до спілкування. З боку працівників відчувається турбота за ними.

Під час візиту було виявлено низку недоліків, які потребують усунення: відсутність вивіски з назвою закладу, що не надає можливості його ідентифікувати, решітки на вікнах через які заклад більше схожий на «місце позбавлення волі», недотримання правил протипожежної безпеки.

Крім того, в закладі відсутня їдальня (діти харчуються в тому ж приміщенні де готують домашнє завдання).

Приміщення закладу потребує капітального ремонту.  

Є автобус та автомобіль, але через недостатнє фінансування з боку держави відсутня можливість їх відремонтувати, через що адміністрація вимушена винаймати транспорт для забезпечення потреб дітей.