У притулку для дітей Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації існує гостра проблема з неукомплектованістю штату

15/05/2018 11:03

11 травня 2018 року працівники регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області спільно з представниками громадськості здійснили моніторинговий візит до притулку для дітей Служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації.

На час візиту у притулку, який розрахований на 50 місць, перебувало 13 дітей віком від 3 до 17 років.

У притулку створено належні житлово-побутові умови для нормальної життєдіяльності, навчання, змістовного дозвілля, проводиться індивідуальна  корекційна робота. Під час спілкування з дітьми всі вони позитивно відгукувалися про персонал притулку.

Основним та суттєвим недоліком діяльності притулку є неукомплектованість штату. Так, наразі у притулку працює всього половина від необхідної кількості персоналу. Зрозуміло, що  така кількість персоналу є недостатньою для забезпечення потреб дітей на належному рівні.

З метою розв’язання цієї гострої проблеми надсилалися звернення до центру зайнятості, навчальних закладів, підприємств з проханням направити до притулку відповідних фахівців. Однак, у зв’язку з низьким рівнем оплати праці, відкриті вакансії не заповнюються.