Регіональний координатор Уповноваженого у Полтавській області обговорила питання співпраці з представниками виправних колоній

14/06/2018 12:48

Регіональний координатор в Полтавській області Віра Яковенко провела робочу зустріч із  заступниками начальників з питань соціально – виховної та психологічної роботи державних установ Надержинщинська виправна колонія № 65, Божківська виправна колонія №16 та Крюківська виправна колонія №29.

 Учасники зустрічі обговорили пріоритетні напрямки співпраці щодо підвищення правової культури, правової освіти та правового виховання як засуджених, так і персоналу колоній. З цією метою персонал установ виконання покарань Полтавської області буде тісно взаємодіяти з Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Це стосується, зокрема, дотримання прав засуджених, проведення соціального патронажу під час відбуття покарання, надання допомоги в процесі підготовки засуджених до звільнення.

Під час зустрічі досягнуто також домовленості про проведення практичних занять з вивчення основних положень правових посібників «Права людини за гратами», «Стамбульського протоколу», а також семінару з доступу до публічної інформації.