Представник Уповноваженого звернулася до Голови Національної поліції України щодо якнайшвидшого розслідування факту розповсюдження порнографічної продукції

14/06/2018 15:02

Згідно з інформацією, оприлюдненою у засобах масової інформації, сімейна пара, яка проживала у м. Кривому Розі, використовувала свою чотирирічну доньку для створення порнографічних відео.

Так, продаж відеофайлів відбувався в анонімному сегменті Інтернету. Зловмисники зазвичай знаходили «клієнтів» в мережі, пропонуючи переглянути або купити відео.

Як уже повідомлялося, за вказаним фактам триває досудове розслідування за ч. 4 ст. 301 Кримінального кодексу України.

З огляду на зазначене, керуючись статтею 101 Конституції України, статтями 13, 22 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина звернулася з проханням до Голови Нацполіції вжити всіх можливих заходів для забезпечення швидкого та всебічного розслідування кримінального провадження за цим фактом.

Окрім того, Представник Уповноваженого вважає за необхідне вжити заходів щодо посилення роботи із запобігання вчиненню, виявленню, припиненню та розкриттю кримінальних правопорушень, пов’язаних з торгівлею дітьми.