У пріоритетах діяльності Омбудсмена - максимально використовувати можливості та потенціал регіонального представника

14/06/2018 16:37

На цьому було акцентовано увагу слухачів Школи помічника депутата «Центр політичного навчання» під час зустрічі у Миколаївській міській раді. Зустріч провели регіональний представник Уповноваженого у Миколаївській області Світлана Перебийніс та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Сергій Стужук.

Регіональний представник ознайомила учасників зустрічі зі змінами у структурі Офісу Омбудсмена, спрямованими на те, щоб максимально використати можливості та потенціал конкретного регіонального представника. Вона зазначила, що для досягнення високої ефективності у сфері захисту прав людини мережа представництв Офісу Омбудсмена буде посилена на місцях в усіх без винятку областях України.

«Ми повинні бути абсолютно впевнені у тому, що, у разі звернення громадянина, йому буде надана відповідна допомога. Безумовно, важливим є також питання ефективної комунікації регіональних представників з органами місцевої влади та громадськими організаціями», - процитував Людмилу Денісову регіональний координатор взаємодії з громадськістю.