Координацію зусиль із захисту виборчих прав громадян обговорили на Херсонщині

14/03/2019 13:38

Відбулася робоча зустріч представника Уповноваженого ВРУ з прав людини щодо дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Ісмаїла Халікова, регіонального представника Уповноваженого ВРУ з прав людини в Херсонській області Лілії Афанасіаді, регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Херсонській області Оксани Тропіної з представником ГО «Громадянська мережа ОПОРА», омбудсменом з захисту виборчих прав на Херсонщині В’ячеславом Гусаковим.

Зустріч відбулася у рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА».

Під час зустрічі йшлося про здійснення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту виборчих прав. Зокрема, просвітницької роботи з роз’яснення мешканцям області, особливо тим, хто голосуватиме вперше, їхніх виборчих прав.

Крім того, обговорювалися питання, які стосуються підготовки виборчих дільниць, розташованих у місцях несвободи в Херсонській області.

Також учасники зустрічі обговорили спільні дії та шляхи розв'язання проблем, з якими стикаються громадяни України під час реалізації своїх виборчих прав.