Уповноважений Верховної Ради України з прав людини зустрілася з Головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

13/02/2014 12:41

Відбулась зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з Головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіє Мокуо.

Зустріч була присвячена обговоренню питань співробітництва Офісу Уповноваженого та Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

За словами Юкіє Мокуо, наразі є необхідність підготувати аналіз дотримання прав дитини в Україні, за основу якого взяти моніторинг виконання рекомендацій, наданих Україні у 2011 році у доповіді ООН щодо дотримання прав дитини в нашій державі. Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні та Омбудсман висловили впевненість, що до підготовки вказаного аналізу варто долучитися Офісу Уповноваженого з прав людини та громадським організаціям, з якими Секретаріат Уповноваженого тісно взаємодіє у питаннях захисту прав дитини.

Валерія Лутковська, у свою чергу, повідомила, що 11 лютого цього року був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Уповноваженим з прав людини та Представництвом Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні, одне з положень якого передбачає співробітництво у сфері підвищення рівня поінформованості населення стосовно важливості проведення вакцинації. У зв’язку з цим, Уповноважений запропонувала Голові Представництва ЮНІСЕФ в Україні взяти участь у просвітницьких заходах Офісу Уповноваженого щодо захисту прав дітей на здоров’я.