Права людини обговорили зі студентами Київського національного університету імені Т.Шевченка

14/12/2018 18:20

З нагоди 70 річчя з дня підписання Загальної декларації з прав людини, сьогодні у приміщенні Київського національного університету імені Тераса Шевченко відбулася практична конференція на тему: «Права людини».

Організаторами заходу виступили  посольство Франції в Україні та Центр романського права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На конференції також була присутня посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з дотримання прав жителів Луганської та Донецької областей Павло Лисянський виступив з доповіддю на конференцї. Він розповів учасникам конференції практичні приклади захисту прав людини, які здійсняє офіс Уповноваженого в регіоні.

 «Для того, щоб права людини поважали, потрібно кожен день працювати над їх просуванням, та практичною діяльністю протидіяти порушенням прав людини», - зауважив Павло Лисянський.

Представник Уповноваженого також проінформував студентів про те, що завдяки діяльності омбудсмена України Людмили Денісової 12-13 грудня з тимчасово окупованої території Луганської та Донецької областей, було повернуто 55 ув’язнених громадян України, які були засуджені до військової агресії РФ 2014 року на сході України.