«Захист прав дитини є і буде залишатися пріоритетним напрямом моєї роботи» - Людмила Денісова

13/07/2018 15:30

Сьогодні Уповноважений Верховної ради України з прав людини Людмила Денісова та Голова Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованні Барберіс підписали угоду про співробітництво. В меморандумі йдеться про підтримку впровадження ініціативи зі співробітництва у галузі захисту прав дітей.

«Ми високо цінуємо намагання Дитячого фонду ЮНІСЕФ простягнути руку допомоги нашій державі у розбудові виваженої дитячої політики, зокрема, розвитку соціальних послуг, наданні гуманітарної допомоги і психологічної підтримки дітям, які постраждали внаслідок збройного конфлікту на Сході України, подоланні соціального сирітства» - підкреслила Уповноважений. 

«Захист прав дитини є найпершим і найважливішим чинником у сфері прав людини. Це одна з головних складових розвитку України на шляху до демокатії. Меморандум, який ми підписуємо сьогодні, започатковує новий етап нашої співпраці у галузі захисту та моніторингу прав дитини. Він також дозволить посилити механізми звітності щодо впровадження національної політики та законодавства, що стосується дітей», - зазначила Джованна Барберіс, Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні