Регіональний координатор Уповноваженого на Волині домовився про співпрацю з керівництвом Цуманської колонії щодо недопущення порушень прав засуджених

13/06/2018 17:44

Домовленості було досягнуто під час робочої зустрічі регіонального координатора Уповноваженого у Волинській області з начальником державної установи  Цуманська виправна колонія № 84.

За  результатами  зустрічі було підписано протокол  про  проведення спільних заходів (днів відкритих дверей, семінарів, днів дисципліни тощо), інформування один одного про виявлені випадки  порушення прав людини в колонії, а також взаємодіяти з метою  їх усунення. 

Учасники зустрічі погодилися про необхідність розміщення у місцях масового перебування засуджених та в кімнатах очікування інформації про повноваження Омбудсмена, його представників та регіонального координатора у Волинській області, їх контакти та інформацію,  що стосується захисту прав людини.

Крім того, сторони прийняли рішення започаткувати скайп-зв’язок регіонального координатора з засудженими та персоналом колонії, а також організовувати виступи регіонального координатора по внутрішньому радіо колонії.