«Дитячі та молодіжні ініціативи, що змінюють життя громад»: засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства

13/12/2018 17:11

Сьогодні відбулось засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства на тему: «Дитячі та молодіжні ініціативи, що змінюють життя». У засіданні взяли участь не тільки представники центральних органів влади та інших державних інституцій, а також представники дитячих та молодіжних організацій.

До учасників засідання з вітальним словом звернулася Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина. Зокрема, вона наголосила, що стратегія Ради Європи, членом якої є Україна, базується на принципі розбудови Європи для дітей і разом з дітьми. Зкожним роком цей принцип все більше застосовується в діяльності всіх державних органів: від громади до центральних органів влади.

«Захищати права дітей, формувати державну політику і успішно втілювати її у життя без врахування думки дитини в сучасних реаліях неможливо», - наголосила Аксана Філіпішина.

У рамках засідання представники активної молоді презентували свої ініціативи щодо покращення життя у громаді або функціонування міста, які вже реалізовані ними у своїх населених пунктах.