«Необхідно посилити роль Уповноваженого в законодавчих ініціативах» - Людмила Денісова

12/07/2018 18:01

Під час зустрічі Уповноваженого з  спеціальним представником  Парламентської асамблеї ОБСЄ з гендерних питань пані Хейді Фрай були обговорені питання повноважень українського Омбудсмена. Представник Парламентської асамблеї ОБСЄ підтримала Уповноваженого в підготовці нового законопроекту про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини,  згідно якого посиляться законодавчі ініціативи Омбудсмена.

Пані Хейді Фрай також звернула увагу на питання сімейних цінностей. «Якщо хлопчик зростає в родині, де відбувається насилля, то він виростає насильником. Якщо дівчинка зростає в такій родині, то вона потім виходить заміж за насильника. І так покоління за поколінням. Є багато досліджень, які це підтверджують».

Також спеціальний представник зазначила: «Росія підтримала резолюцію з гендерних питань. Але коли я поставила питання резолюції по Криму вони зі мною більше не спілкуються. Представники Російської Федерації були дуже засмучені, коли 53 країни проголосували за резолюцію на підтримку України. Я це кажу для того, щоб Україна побачила нашу позицію. Гадаю, це велика моральна підтримка – знати, що 53 країни вас підтримують».

Людмила Денісова висловила сподівання, що така потужна міжнародна підтримка змусить президента Росії поступитися та стане тією останньою краплею, яка переконає його припинити війну та звільнити Донбас і окупований Крим.  

«Україна тримає ворога на своїй території. Якщо ми не будемо тримати, то він піде в Польщу, Литву і далі. Ваша підтримка дуже важлива для нас. Певна, ми будемо переможцями всі разом» - зауважила Уповноважений.