Регіональний координатор у Тернопільській області відвідав Збаразьку виправну колонію №63 у с. Добриводи.

12/06/2018 11:46

Володимир Шевченко, регіональний координатор Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області, в рамках робочого візиту відвідав Збаразьку виправну колонію №63 у с. Добриводи. Координатор довів до відома керівництва та працівників колонії результати роботи Уповноваженого та повідомив про продовження незапланованих візитів до таких установ. Також, були обговорені подальші умови співпраці. 

«Ми зустрілися з засудженими жінками, які виявили бажання поспілкуватися на особистому прийомі без присутності адміністрації. Основне питання, яке піднімалося жінками під час цієї зустрічі – неотримання виконавчих листів за цивільними позовами чи аліментами. Виконавча служба не відповідає на численні запити керівництва колонії. Відповідно, жінки, працюючи на виробництві, не мають можливості сплачувати кошти за аліментами або за виконавчими листами. Вони не знають куди і скільки грошей вони мають оплачувати, а це, в свою чергу, буде мати наслідки: комісія по розгляду питань умовно-дострокового звільнення врахує несплату аліментів» - повідомив Володимир Шевченко.

Всі звернення ув’язнених жінок були зафіксовані й будуть передані в Секретаріат для прийняття рішення та відповідного реагування.