Проведено моніторинговий візит до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з приводу масового звертання курсантів за медичною допомогою

12/06/2018 19:12

Вчора деякі ЗМІ оприлюднили інформацію про ймовірне масове отруєння курсантів столичного Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Представник Секретаріату Уповноваженого під час моніторингового візиту встановив, що, дійсно, вчора вранці до санітарної частини почали звертатись курсанти з болем в животі та нудотою.

Керівництво інституту оперативно вжило заходів з надання медичної допомоги курсантам – як силами інституту, так і силами Головного військового клінічного госпіталю.

За рекомендаціями лікарів постраждалі курсанти, відповідно до стану здоров’я, розміщені в Головному військовому клінічному госпіталі, в санітарній частини інституту та в окремих приміщеннях підрозділів навчального закладу.

На даний момент звернень за медичною допомогою більше не надходило, ситуація контрольована.

Комісією інституту та комісією Військової служби правопорядку Збройних Сил запроваджене службове розслідування масового отруєння курсантів.