Після відвідання Людмилою Денісовою ДУ «Київський слідчий ізолятор» буде поліпшено умови утримання ув’язнених

12/04/2018 18:11

Як повідомила Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України,  за результатами моніторингового візиту Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проведено спільну нараду з керівництвом Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції щодо раціонального розміщення ув’язнених в ДУ «Київський слідчий ізолятор».

У зв’язку із зростанням чисельності ув’язнених в даній установі, прийнято рішення встановити додаткові спальні місця, провести перерозподіл окремих категорій ув’язнених по іншіх камерах.

Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України поінформувала також про те, що в межах компетентності вживаються заходи щодо дотримання вимог статті 11 Закону України «Про попереднє ув’язнення» в частині створення належних побутових умов утримання ув’язнених.

Як уже повідомлялося, у рамках реалізації Національного превентивного механізму Уповноважений з прав людини Людмила Денісова ознайомилася з умовами тримання в’язнів у ДУ «Київський слідчий ізолятор». Вона відвідала збірне відділення установи, з якого особи виїжджають на суди та слідчі дії, подивилась на продукти, з яких складається продуктовий пайок для цих людей. Також побувала в камерах найстарішого корпусу – так званої «катеринівки», поспілкувалася із засудженими – «транзитниками», в’язнями з довічним терміном покарання, жінками та неповнолітніми.

Стан утримання ув’язнених у Київському слідчому ізоляторі  продовжує залишатися у фокусі уваги Уповноваженого. 
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/printable_article/

884732;jsessionid=0C93F8B1C09D2DB2DBAB250C408A6910