З тимчасово окупованих територій Луганської області вперше переміщено на територію України 42 засуджених для продовження відбування покарання

12/12/2018 13:07

 

Сьогодні, 12 грудня, за участі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової відбулося чергове переміщення українських засуджених, які відбували покарання в місцях позбавлення волі на територіях, не підконтрольних Уряду України, та виявили бажання повернутися для продовження відбування покарання в пенітенціарних закладах України.

 

«Цього разу представники окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях у Луганській області передали нам 42 особи. Це перший випадок передачі ув’язнених з непідконтрольних територій Луганської області. Також українській стороні були передані їх кримінальні справи», - зазначила Уповноважений Людмила Денісова.

 

Загалом до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з приводу переведення з місць позбавлення волі на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей звернулися близько 1000 ув’язнених або їх родичів чи близьких.

 

Уповноважений наголошує на готовності прийняти всіх без винятку громадян України для їх подальшого відбування покарання на підконтрольній Уряду України території та докладатиме зусиль для здійснення цього процесу.