У Полтаві розпочалося навчання у Школі з прав людини для викладачів вищих навчальних закладів

12/12/2017 16:01

Сьогодні, 12 грудня 2017 року, в м. Полтаві розпочався 4-денний тренінг Школи з прав людини (викладання Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини), започаткованої у 2017 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя».


Цього разу учасниками Школи стали викладачі провідних вищих навчальних закладів України за напрямами «конституційне право», «адміністративне право», «цивільний процес» та «кримінальний процес».


Метою заходу є створення спільноти викладачів, які впроваджують у своїх вишах викладання положень Конвенції і практики Європейського суду з прав людини.

Очікується, що за результатами проходження Школи з прав людини учасники розроблять проекти навчальних програм, в які буде інтегровано положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод і практики Європейського суду з прав людини.