Уповноважений з прав людини тримає на контролі ситуацію щодо безпеки дітей на території проведення антитерористичної операції

12/01/2018 16:33

На реагування Уповноваженого з прав людини щодо вжиття превентивних заходів стосовно захисту життя і здоров’я дітей, які проживають та навчаються на території проведення антитерористичної операції, Департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації поінформовано про проведену профілактичну роботу за напрямком безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу.

Зокрема, повідомляється про постійне інформування дітей щодо мінної небезпеки та небезпеки вибухонебезпечних залишків війни шляхом проведення сесій у дошкільних закладах та закладах загальноосвітньої середньої освіти І-ІІІ ступенів, обладнання інформаційних куточків з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Разом з міжнародними партнерами, громадськими організаціями проведено низку тренінгів з інформування щодо мінної небезпеки для педагогічного складу.

Зокрема, у м. Мар’їнка на класних годинах проведено первинні інструктажі з безпеки життєдіяльності учнів під час зимових канікул, 10 вчителів Мар’їнських загальноосвітніх шкіл отримали сертифікати інструкторів з інформування про мінну небезпеку.

Питання безпеки дітей, які навчаються в зоні проведення антитерористичної операції, перебуває на контролі Уповноваженого з прав людини.