Мешканців Торецька ознайомили з особливостями перетину внутрішніх блок-постів у зоні проведення ООС

12/10/2018 09:37

Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областе Павло Лисянський провів відповідну робочу зустріч за запрошенням голови організації «Твоє нове місто» Володимира Єльця і правозахисних організацій .

Жителів і активістів Торецька давно турбує порушення їх прав на блок-посту при в'їзді в місто. За словами місцевих, частину людей правоохоронці перевіряють по три години, а інших взагалі не чіпають.

«Як з'ясувалося, уповноважені на роз’яснення посадовці до сьогодні не інформували жителів міста про порядок перетину внутрішніх блок-постів та не ознайомлювали з нормативними документами, які регулюють цей порядок. Хоча штаб ООС давав таке розпорядження», - зазначив Павло Лисянський.

На зустрічі були присутні представники ОБСЄ, Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, гуманітарної місії «Проліска», БФ «ПРАВО НА ЗАХИСТ», Нацполіції, СБУ, Штабу ООС та інші зацікавлені в роз’яснювальній інформації організації.

У результаті з представниками правоохоронних органів вдалося досягнути домовленостей. Тепер вони окремо проведуть інформаційну роботу серед мешканців Торецька. Щодо порушень прав людини, про які активісти повідомили під час зустрічі, у поліції проведуть службові розслідування.