В Івано-Франківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації держава не забезпечує дітей одягом та взуттям

11/05/2018 14:40

9 травня 2018 р. представник Секретаріату  Уповноваженого та регіональний координатор  взаємодії з громадськістю Уповноваженого  в Івано-Франківській області у межах національного превентивного механізму здійснили повторний візит без попередження до Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

У зв’язку із недостатнім фінансуванням закладу, частина рекомендацій, що були надані за результатами проведення попереднього  візиту, не була виконана. Зокрема, не вистачає коштів для  ремонту даху і водогону, закупівлі одягу, взуття і меблів.

При цьому, керівництво докладає чимало зусиль для забезпечення належних умов проживання дітей, налагодило зв’язки з благодійними та громадськими організаціями області. За рахунок благодійної допомоги в центрі замінено 43 вікна на нові, зроблено ремонт в ігровій кімнаті, також тривають внутрішні ремонтні роботи. Небайдужі громадяни приносять одяг, взуття та інші необхідні речі для дітей. Для індивідуальної та групової роботи з дітьми у центрі облаштовано сенсорну та  класну  кімнати.

Про виявлені порушення та недоліки в центрі  після закінчення візиту повідомлено керівництво закладу та надано рекомендації для їх усунення.