Результати моніторингового візиту до Василівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату на Запоріжжі

11/04/2019 16:02

Регіональний координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого з прав людини у Запорізькій області Сергій Бізденежний, громадські монітори Галина Азарова, Ольга Вовк-Собіна, Вікторія Артеменко та Аліна Вакулінська здійснили моніторинговий візит до Комунального закладу «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради.

Учасники візиту ознайомилися з умовами перебування в установі дітей, мали змогу оцінити належність побутових умов, навчання та розвитку дітей, харчування, медичного обслуговування, відпочинку та дозвілля.

Належна увага була приділена питанням організації харчування та медичному обслуговуванню дітей. Під часі візиту були виявлені проблемні питання та недоліки. Зокрема, неналежне ведення документації, наявність прострочених продуктів харчування та медикаментів. Варто зазначити, що виявлені порушення були миттєво усунуті.

На окремих вікнах першого поверху встановлено нерозпашні стаціонарні ґрати, що є порушенням вимог пожежної безпеки.

За результатами моніторингового візиту буде складено звіт із наданням відповідних рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків, який разом із листами реагування буде направлено до компетентних органів.