Регіональний представник Уповноваженого у Волинській області спільно зі співробітниками Пенсійного фонду провела виїзний прийом громадян

11/02/2019 18:02

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Волинській області Любов Сітовською спільно зі співробітниками  Головного управління Пенсійного фонду України в Волинській області провели виїзний прийом громадян.

Метою спільного прийому є консолідація зусиль двох інституцій, спрямована на виконання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Пенсійним фондом України.

Прийом проводився за допомогою скайп-зв’язку, доступ до якого мають віддалені громади області через пункти доступу, які знаходяться  в бібліотеках  райцентрів  та деяких інших населених пунктів.

Зокрема, громадян, які прийшли на прийом, турбували питання дотримання права на пенсійне забезпечення, а також проблеми погашення заборгованості з пенсійних та інших соціальних виплат за судовими рішеннями як поточного, так і минулих років.

На прийом також прийшли заявники, які повідомили про  труднощі в отриманні довідок за трудовий період життя для підтвердження трудового стажу.

Регіональний представник Уповноваженого у Волинській області спільно зі співробітниками Головного управління Пенсійного фонду України в Волинській області надали  вичерпну інформацію щодо вирішення  їхніх прав на пенсійне забезпечення.

Окрім цього, Любов Сітовська  роз’яснила компетенцію Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та надала роз’яснення  щодо питань, які турбували громадян. Зокрема, повідомила про передбачену законодавством відповідальність за порушення права на інформацію та права на звернення під час отримання довідок для підтвердження трудового стажу.