Людмила Денісова закликає громадськість до толерантності та дотримання законності під час проведення масових заходів 14 жовтня

11/10/2018 15:01

14 жовтня в Україні відбудеться низка масових заходів до релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника Вітчизни і Дня українського козацтва. 

«Офіс Омбудсмана – поза політикою. Я абсолютно впевнена, що кожній людині у цей день повинні бути надані гарантії її особистої безпеки, можливості реалізувати свої права без проявів насильства і порушення громадського порядку.

Усвідомлюю, що у зв’язку з процесом підготовки до надання автокефалії українській православній церкві, представники різних релігійних конфесій та гілок православ’я в Україні активізувалися у спробі публічно переконати громадськість у тому, в що вони самі вірять.

Тож закликаю усіх бути толерантними один до одного, сприймати без агресії думки та переконання, що відрізняються від власних, та мати терпимість.

Водночас, відзначаючи національне свято захисників Вітчизни та професійне свято українських вояків, ми повинні пам’ятати про фактичну війну з агресором на Сході України, а відтак консолідуватися заради досягнення миру та продемонструвати єдність українського суспільства», - переконана Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Людмила Денісова звертається також до працівників правоохоронних органів неухильно дотримуватися законності під час проведення масових заходів.