Громадськість долучилась до публічного обговорення Антикорупційної програми Секретаріату Уповноваженого на 2018 рік

10/05/2018 17:57

Перша зустріч в рамках обговорення антикорупційних стандартів у діяльності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради  України з прав людини відбулась 10 травня 2018 року.

Як зазначила  в.о. керівника Секретаріату Людмила Левшун, Антикорупційна програма Секретаріату Уповноваженого написана відповідно до частини першої статті 19 Закону України «Про запобігання корупції». На виконання вимог законодавства, була створена комісія з оцінки корупційних ризиків у діяльності Секретаріату. За результатами її роботи підготували антикорупційну програму.

Перед зустріччю представники громадянського суспільства могли ознайомитись з документом на офіційному сайті Омбудсмена.

Антикорупційна політика Секретаріату ґрунтується на принципах законності, прозорості, доступності, галузевої незалежності та всеосяжності, об’єктивності та неупередженості. Метою антикорупційної програми є запровадження високих антикорупційних стандартів у діяльності Секретаріату.

Людмила Левшун зазначила також, що програма була розроблена з урахуванням міжнародних стандартів, запроваджених Конвенцію ООН проти корупції, та інших міжнародних документів.

«Секретаріат Уповноваженого завжди відкритий і готовий до обговорення важливих суспільних проблем з представниками громадськості», - підсумувала зустріч Людмила Левшун.    

Ознайомитися з Антикорупційною програмою Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2018 рік можна за посиланням. Свої пропозиції щодо Антикорупційної програми Секретаріату на 2018 рік можна надати до 14 травня 2018 року до 15:00 за телефоном

(044) 253-10-32 (Борисова Анастасія) або електронною поштою за адресою: borysova@ombudsman.gov.ua.