Омбудсмен звернулася до Голови Державної служби України щодо невиплати зарплати працівникам львівського підприємства

10/05/2018 16:16

Працівники Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування поскаржились Омбудсмену, що за період з січня по квітень 2018 року їм не виплачується заробітна плата, внаслідок чого вони позбавлені засобів існування.

За зверненням одного з працівників підприємства Уповноваженим відкрито провадження, у межах якого Головним управлінням Держпраці у Львівській області 16 березня проведено інспекційне відвідання з питання додержання керівництвом підприємства законодавства про оплату праці. 

За результатами перевірки, керівнику було внесено припис про усунення виявлених порушень, а матеріали інспекційного відвідання направлено до правоохоронних органів за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 175 Кримінального кодексу України (безпідставна невиплата заробітної плати).

Враховуючи зазначене, Уповноважений Людмила Денісова просить Голову Державної служби України Романа Чернегу відреагувати на інцидент та забезпечити повторне інспекційне відвідання підприємства.