Експертне обговорення «Другий рік реалізації Національної стратегії у сфері прав людини: що змінилося?»

10/04/2017 11:22

12 квітня 2017 року о 12:30 у великій залі Американського дому (вул. Пимоненка, 6, Київ) відбудеться експертне обговорення «Другий рік реалізації Національної стратегії у сфері прав людини: що змінилося?».

Мета заходу – виявити перешкоди у виконанні Національної стратегії у сфері прав людини, проаналізувати досвід Швеції та Грузії у реалізації стратегій у сфері прав людини та можливість його застосування в Україні, запропонувати шляхи налагодження співпраці стейкхолдерів для поліпшення захисту прав людини в Україні.

В обговоренні візьмуть участь державні органи – виконавці Національної стратегії, представники Офісу Уповноваженого з прав людини, організації-монітори, інші організації громадянського суспільства, асоціації органів місцевого самоврядування, міжнародні організації, експерти.

Також під час обговорення буде представлено досвід реалізації стратегій у сфері прав людини Швеції, з яким українські експерти ознайомились під час навчальної програми «Розробка, моніторинг та оцінювання Національної стратегії з дотримання прав людини та плану її впровадження», організованої офісом проекту «Навчальні програми професійного зростання» та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Акредитація ЗМІ – за ел. поштою ks.semyorkina@helsinki.org.ua або телефоном: 066 113 75 03 (Ксенія Семьоркіна).