На Херсонщині відбулась обласна конференція для молоді щодо викликів у сфері прав людини

10/12/2018 11:33

Регіональним представництвом Уповноваженого  у Херсонській області за підтримки адміністрації Херсонського економічно-правового інституту проведено обласну конференцію на тему «Права людини: сучасні виклики». Захід було проведено з нагоди 70-річниці ухвалення  Загальної декларації прав людини.

У конференції взяли участь представники прокуратури, юстиції, пробації, регіонального та місцевого центрів БВПД, ГУНП та викладачі і студенти вищих навчальних закладів, на базі яких працюють юридичні клініки: Херсонського державного університету та  Херсонського економічно-правового інституту. Також активну участь у конференції взяли студенти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Представники студентської молоді виступили з доповідями та презентаціями на теми: «Захист прав дитини у транснаціональних шлюбах», «Рівень захисту прав ВІЛ-інфікованих осіб в Україні», «Булінг та методи боротьби з цим негативним явищем».

Під час підведення підсумків конференції було наголошено, що сучасна молодь, в умовах інтеграції України до ЄС, є тією рушійною силою, яка має активно впроваджувати європейські цінності та стандарти в українському суспільстві.