Завдяки роботі в юридичних клініках студенти вдосконалюють практичні навички застосування законодавства

10/10/2018 19:38

Регіональний представник Уповноваженого з прав людини в Житомирській області Петро Грибан взяв участь у роботі круглого столу «Юридична клініка закладів вищої освіти в системі безоплатної правової допомоги в України». Обговорення провели в рамках Тижня правових знань у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

Дискусію влаштували серед студентів та викладачів житомирських навчальних закладів, представників Головного територіального Управління юстиції у області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Регіональний представник Уповноваженого наголосив на важливості роботи юридичних клінік у навчальних закладах. Вони допомагають набути практичні навички застосування законодавства майбутніми правознавцями. Окрім того, Петро Грибан розповів про діяльність Уповноваженого з прав людини та його регіональних представництв.

Загалом, учасники дискутували про актуальні проблеми надання як первинної, так і вторинної безоплатної правової допомоги населенню. Доповідачі також наголошували на необхідності розвитку правового захисту загальнолюдських цінностей в Україні та подальшої співпраці у цьому напрямі.