На сайті Київської міської адміністрації за втручання Представника Уповноваженого усунули порушення

10/10/2018 18:21

Працівниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проведено повторний моніторинг на веб-сайту Київської міської державної адміністрації. Розділ «система обліку публічної інформації» приведено у відповідність до вимог законодавства про захист персональних даних.

Під час первинного моніторингу офіційного веб-сайту КМДА представники Офісу Омбудсмана виявили факти неналежної обробки персональних даних. У розділі «система обліку публічної інформації» знаходилися доступні для завантаження текстові файли, які містили конфіденційну інформацію.

«Паспортні дані, ідентифікаційні коди, інформація про стан здоров’я людей знаходилася у вільному доступі. Це є порушенням ЗУ «Про захист персональних даних». Саме тому я направив вимогу про необхідність усунення усіх недоліків», - зазначив Представник Уповноваженого з питань дотримання інформаційних прав Віктор Барвіцький.

Врешті, вимогу щодо усунення порушень вимог законодавства про захист персональних даних у КМДА виконали. Це встановили працівники Секретаріату Уповноваженого під час повторного моніторингу.