Ісмаїл Халіков взяв участь у заході з нагоди Дня кримськотатарського прапора

26/06/2019 17:31

Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Ісмаїл Халіков взяв участь у церемонії підняття кримськотатарського прапора, який замайорів на КПВВ «Каланчак» - адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.

У заході також взяли участь перший заступник Представника Президента в АРК Ізет Гданов і член Меджлісу кримськотатарського народу Абмеджит Сулейманов.

Ісмаїл Халіков передав присутнім вітання від Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової. У своєму виступі він зазначив, що раніше цей день святкували тільки в Криму, а зараз по всій Україні і, навіть, в деяких країнах світу. Скрізь відбуваються акції, флешмоби, автопробіги. Це прояв солідарності з кримськими татарами, які зараз продовжують зазнавати утисків з боку окупантів на півострові.

Представник Уповноваженого наголосив, що зараз в Криму навіть за проведення автопробігу можуть притягнути до відповідальності, адже більше двох авто прирівнюють до несанкціонованого зібрання.

«Вірю, що в деокупованому Криму поруч будуть висіти саме ці два прапори - державний та національний, які навіть кольорами близькі один до одного», - підсумував Ісмаїл Халіков.