Відкрито реєстрацію на участь у Школі з прав людини

15/03/2018 14:45

Координатор проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини за фінансової підтримки Уряду Канади запрошує представників громадських організацій, що працюють у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб, до участі в Школі з прав людини.

Захід відбудеться 19-20 квітня 2018 року у м. Дніпрі.

У рамках Школи будуть розкриті питання принципів застосування положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини крізь призму актуальних питань реалізації прав внутрішньо переміщених осіб.

Учасникам з інших міст будуть відшкодовані витрати на проїзд до та з міста Дніпра в межах тарифу «купе», «Інтерсіті 2 клас» або тарифу на автобусне перевезення. Проживання та харчування учасників забезпечують організатори Школи.

Для участі в Школі необхідно до 2 квітня 2018 року надіслати заповнену анкету на електронну адресу shkola.pravalyudyny@gmail.com, вказавши в темі листа: «Участь у Школі з прав людини. Дніпро».

Лише переможці конкурсу будуть повідомлені про можливість взяти участь у Школі до 6 квітня 2018 року.

АНКЕТА