Правозахисники надають правову допомогу військовослужбовцям

10/04/2015 10:02

Сьогодні наші військовослужбовці боронять країну від агресії на Сході України, і тому учасники АТО та члени їхніх сімей мають право на відповідні пільги з боку держави. У цьому зв’язку в них виникає безліч юридичних питань. Отже, нагальною є потреба правового захисту військовослужбовців.

Допомогу у розв’язанні цієї проблеми вирішили надати правозахисники Харківщини.

Так, 8 квітня 2015 року військову частину А4104, що на території області, відвідали регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області Юрій Чумак та голова громадської організації «Чугуївська правозахисна група» Роман Лихачов.

Вони провели прийом військовослужбовців з юридичних питань, передали правові пам’ятки, розроблені програмою «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та Українською Гельсінською спілкою з прав людини, презентували військовим стенд правової інформації.

«Той, хто захищає Вітчизну, повинен бути забезпечений правовою допомогою», – переконаний регіональний координатор Омбудсмана Юрій Чумак. Тому подібна робота з правової просвіти військовослужбовців триватиме на Харківщині і в подальшому.