На виконання припису Уповноваженого ТОВ «Lifecell» повідомило про усунення порушення законодавства про захист персональних даних

09/01/2018 11:36

З метою реагування на порушення законодавства в сфері захисту персональних даних Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини було видано припис та передано для обов’язкового виконання ТОВ «Lifecell». У приписі містилася вимога про припинення зберігання та видалення персональних даних абонентів ТОВ «Lifecell», які зберігаються понад строки позовної давності (3 роки) з моменту припинення договірних відносин між суб’єктом персональних даних та володільцем.

У відповідь на припис Уповноваженого ТОВ «Lifecell» доповіло про виконання висунутих вимог, а саме: вжиття заходів щодо виявлення, збирання та знищення документів, що містять персональні дані абонентів ТОВ «Lifecell», договірні відносини з якими припинено, які зберігаються понад строк позовної давності і підлягають знищенню.

Згідно з актом про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду за 2005-2010 роки, ТОВ «Lifecell» було виділено для знищення 880761 договорів та документів до них за вказаний період, що містять персональні дані абонентів ТОВ «Lifecell». Виділені документи на паперових носіях були знищені шляхом подрібнення та пресування, про що складено відповідний Акт про знищення документів.