Співробітники Секретаріату Уповноваженого з прав людини долучаються до вивчення англійської мови в рамках соціального проекту «Lingva.Skills»

08/09/2017 16:04

Працівники Офісу Омбудсмана візьмуть участь у кампанії з вивчення іноземної мови «Україна заговорить англійською!», яка стартувала на онлайн-платформі «Lingva.Skills».

Вказана платформа є безкоштовною і обіцяє надати змогу вивчати англійську мову кожному.

Представники онлайн-платформи «Lingva.Skills» спільно з методологом проекту Віталієм Зубковим презентували працівникам Секретаріату Уповноваженого власне сам проект, пояснили, як відбувається навчання на платформі, ознайомили з ефективними методиками вивчення іноземної мови.


«Володіння іноземними мовами дає не тільки можливість вільного спілкування та особистісного росту для кожної людини, а і дозволяє отримати цікаву та престижну роботу, тому ми постійно готуємо для українців ще більше можливостей. Зокрема, найближчим часом на «Lingva.Skills» можна буде вивчати німецьку мову, що буде досить символічно, оскільки цей рік в Україні оголошено Роком німецької мови», – зазначив Віталій Зубков.

Більше про онлайн-платформу:

- офіційна сторінка LINGVA у соціальній мережі Facebook.

- офіційна сторінка методолога проекту Віталія Зубкова, де публікуються корисні поради з вивчення іноземних мов.