У ході провадження Уповноваженого забезпечено право інваліда війни ІІ групи на отримання санаторно-курортної путівки

05/12/2016 15:20

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернувся Сергій К. з міста Києва щодо порушення його права на отримання санаторно-курортної путівки до санаторію відповідного профілю внаслідок порушення черговості надання путівок.

Заявник повідомив, що у 2016 році подав заяву до органу соціального захисту населення за місцем проживання щодо отримання санаторно-курортного лікування за профілем «травма хребта та спинного мозку». Однак, рішенням останнього призначену заявнику путівку було видано особі, яка перебувала в черзі після нього.

У зв’язку з цим, Сергій К. звернувся до Уповноваженого з прав людини за захистом своїх прав.

На відповідне звернення Уповноваженого до Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації останнім поінформовано, що дії органу соціального захисту населення стосовно зміни черговості надання санаторно-курортної путівки у випадку Сергія К. є правомірними та зумовлені об’єктивними причинами, а саме − неможливістю повідомити заявника про отримання путівки через відсутність із ним зв’язку. Водночас повідомлено, що заявнику видано путівку в санаторій ім. Пирогова курорту Куяльник м. Одеса з іншої дати заїзду.