Головним завданням регіональних координаторів Уповноваженого є взаємодія з громадськістю та контакти зі ЗМІ

30/05/2014 11:56

Так визначив пріоритети у своїй діяльності на прес-конференції для журналістів Регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю  Уповноваженого з прав людини у Тернопільській області Володимир Шевченко.

Він нагадав, що Регіональний координатор  Уповноваженого зі зв’язків із громадськістю діє на основі Меморандуму, підписаного Омбудсманом  з Асоціацією українських незалежних моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів,  та в рамках  проекту підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні,  інших донорських  організацій.

Так, з метою підвищення ефективності роботи Омбудсмана та налагодження більш тісної взаємодії з громадськими організаціями в тих регіонах, де немає постійного представництва Уповноваженого, було рекомендовано створити  мережу регіональних координаторів зі зв’язків із громадськістю.

Володимир  Шевченко закликав  через ЗМІ громадян, які не можуть поїхати до Києва  та звернутися там до Уповноваженого з прав людини для розв’язання своїх проблем, приходити  на прийом до  Регіонального координатора  на місцях.

Він розповів, що Офіс Регіонального координатора є повністю деполітизований і не є під впливом влади, а також ознайомив журналістів із основами  Паризьких  принципів, на які спираються  у своїй роботі національні інституції з прав людини.