Зі станом дотримання прав людини на Дніпропетровщині ознайомилися експерти ОБСЄ

02/06/2014 11:49

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва у Європі  (ОБСЄ) відвівдала Регіональне представництво Уповноваженого  Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області.

 

Під час зустрічі  обговорювалися,  зокрема,  питання дотримання прав мешканців інших областей, які були  змушенні  залишити своє постійне місце проживання,  стан забезпечення громадського порядку, стосунки між громадянами різних національностей і релігійних конфесій.

Головний спеціаліст Відділу забезпечення діяльності регіональних представництв  Секретаріату   Уповноваженого     Анатолій Мельник розповів про  умови перебування  на  Дніпропетровщині громадян, які були змушені  залишити постійне місце проживання в АР Крим, Донецькій та Луганській областях та участь у процесі їхньої адаптації Регіонального представництва  Уповноваженого.

       Працівники місії повідомили, що метою їхнього перебування на Дніпропетровщині є збір  інформації про реальну ситуацію з дотримапнням прав людини в окремих регіонах України,  а також відзначили  демократичність президентських виборів та   забезпечення усіх необхідних умов безпеки виборців  у Дніпропетровській області.

На завершення   учасники зустрічі домовились про подальшу співпрацю з питань додержання прав людини в регіоні.