Працівники Секретаріату Уповноваженого ознайомилися з досвідом німецьких колег у сфері захисту персональних даних

30/03/2015 17:15

23-26 березня 2015 року відбулася робоча поїздка працівників Управління з питань захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого до Федеративної Республіки Німеччина з метою вивчення правової та інституційної системи захисту персональних даних у ФРН. Поїздка відбулася в рамках проекту TAIEX – інструменту зовнішньої допомоги, що надається Європейською Комісією для обміну інформацією з метою адаптації національного законодавства до європейських стандартів.
Під час зустрічі з Федеральним Комісаром з питань захисту персональних даних та свободи інформації Андреа Восхоф було висловлено підтримку європейським прагненням України як загалом, так і в частині вдосконалення української системи захисту персональних даних.
Відбулися детальні консультації з представниками Офісу Федерального Комісара щодо ролі та функцій контролюючого органу у сфері захисту персональних даних, а також практичних аспектів реалізації повноважень у цій сфері.
Учасники робочої поїздки зустрілися з представниками однієї з найвпливовіших громадських організацій у сфері захисту приватності – «Німецької асоціації захисту даних і безпеки інформації» (GDD), а також деякими відповідальними особами за організацію роботи, пов'язаної із захистом персональних даних в органах державної влади, зокрема уповноваженими особами Федеральної служби фінансового нагляду ФРН (BaFin), Федерального агентства з управління (BVA) та Управління карного розшуку федеральної землі Рейнланд-Пфальц.
Представники Секретаріату відвідали також Офіс Комісара з питань захисту персональних даних федеральної землі Рейнланд-Пфальц. Особлива увага під час цієї зустрічі була зосереджена на особливостях захисту персональних даних в мережі Інтернет.