Святкові заходи дали можливість людям, які проживають у будинках-інтернатах, відчути себе повноцінними громадянами

29/08/2016 11:58

Під час моніторингового візиту до Кролевецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів співробітники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого та громадські монітори стали свідками свята «Музика збирає друзів». У святковому концерті взяли участь підопічні Воронізького, Синівського інтернатів, а також вихованці Конотопського та Білопільського дитячих будинків-інтернатів.

До Плану заходів з підготовки та проведення Дня Державного прапора та 25-ї річниці Незалежності України, підготовленим Кролевецьким будинком-інтернатом, було включено проведення урочистої літургії «Молитва за Україну», проведення бесід «Україна – соборна, вільна, сильна», «Кролевеччина від давнини до сьогодення» за участю працівників районної бібліотеки, а також літературної години з читанням творів Т.Г.Шевченка, святкового концерту «Музика збирає друзів». Під час проведення заходів працювала виїзна торгівля, було організовано виставку композицій з квітів «Осіння мелодія» тощо.

Моніторингова група відзначила, що святкові заходи дали можливість людям, які проживають у будинках-інтернатах, відчути себе повноцінними громадянами, встановити дружні контакти, порадіти творчим досягненням різних інтернатів, показати свої здібності у художній самодіяльності тощо. Порадували присутніх виступи діток Білопільського і Конотопського дитячих будинків-інтернатів.

Докладний звіт за результатами візиту з наданням рекомендацій щодо виправлення виявлених недоліків буде надіслано керівництву Сумської обласної державної адміністрації.