Обговорено результати проектів з підвищення обізнаності працівників державних органів щодо питань дискримінації

29/12/2014 14:29

У рамках взаємодії з інститутами громадянського суспільства в Секретаріаті Уповноваженого проведено підсумкові обговорення та презентацію результатів реалізації проекту «Підвищення рівня знань представників державних установ у сфері захисту громадян від дискримінації», який реалізовувався Благодійним фондом інформаційних та освітніх ініціатив «Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». На зустрічі було проведено детальний аналіз результатів тренінгів, які в рамках проекту пройшли в грудні цього року в містах Мукачевому, Одесі, Павлограді та Херсоні. Особлива увага при цьому була приділена можливостям підвищення ефективності тренінгової роботи в майбутньому.

Оскільки подібні навчально-освітні проекти активно втілюються у життя працівниками Секретаріату Уповноваженого, на зустрічі учасникам також була представлена інформація про широкий спектр тренінгової та просвітницької роботи, яка проводиться в країні у цілому. Так, відкриваючи зустріч, заступник начальника Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності Секретаріату Уповноваженого Сергій Пономарьов поінформував учасників про результати двох серій тренінгових заходів, проведених у цьому році в десяти містах України за сприяння Уповноваженого з прав людини, Міжнародної організації з міграції та Коаліції з протидії дискримінації.

«Опитування учасників тренінгів, проведених протягом жовтня-листопада в Києві, Луцьку, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Полтаві, Херсоні, Ужгороді, Вінниці та Чернігові, засвідчило якісне зростання обізнаності державних службовців з питань попередження та протидії дискримінації. Водночас, говорити про глобальні якісні зміни ще зарано, адже лише час і активний контроль за діяльністю органів влади, зокрема й громадський, покаже, наскільки отримані знання знайшли свою практичну реалізацію». – зазначив Сергій Пономарьов.