Працівник Секретаріату Уповноваженого взяв участь у засіданні регіональної робочої групи зі спостереження за виборами на Житомирщині

23/05/2014 10:45

Керівник відділу забезпечення діяльності регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Петро Грибан взяв участь у засіданні регіональної робочої групи щодо створення належних умов для сприяння у роботі експертів ОБСЄ, які перебувають з місією в Житомирській області, та будуть спостерігати за процесом виборів 25 травня. До складу робочої групи входять представники правоохоронних органів області та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Заступник голови – керівник апарату Житомирської облдержадміністрації Ірина Супрун звернула увагу членів робочої групи на те, що офіційні іноземні спостерігачі будуть перевіряти, наскільки область готова матеріально-технічно та фінансово до проведення виборів, чи на належному рівні забезпечена безпека.

Наразі Центральною виборчою комісією зареєстровано майже 3 тисячі спостерігачів із-за кордону, які спостерігатимуть за демократичністю процедури виборів в державі.  На сьогодні у Житомирській області перебуває по двоє спостерігачів від ОБСЄ та Канадської місії спостереження за виборами (CANEOM).

У день голосування міжнародні спостерігачі будуть присутніми під час відкриття виборчих дільниць, процесу голосування, підрахунку бюлетенів та встановлення підсумків голосування на всіх рівнях.